Заказать звонок

Як не замовити вікна у шахраїв?

Не секрет, що металопластикові вікна – це обов’язкова умова комфортного житла, економії та енергозбереження. Якщо Ви вирішили встановити вікна, пам’ятайте про те, що серед безлічі пропозицій нерідко зустрічаються послуги «фірм-одноденок». Давайте розберемося, у що перетворюється економія і як не попастися на «розлучення» недобросовісних віконників.

У суспільстві щодо захисту прав споживачів у всіх областях України наявна рекордне число претензійних звернень населення щодо придбання металопластикових вікон. Неблагонадійні віконники обманюють, як можуть. Їх завдання – взяти з найбільшого числа клієнтів максимальні суми, щоб нажитися і іноді зникнути, не кажучи вже про будь-яких гарантійних зобов’язаннях. А відбувається це тому, що всі обіцяють гідне обслуговування і неперевершена якість ПВХ-вікон за прийнятну ціну нижче ринкової. У більшості випадків, цифра такої економії становить смішні 100-200 гривень! Добре, якщо ремонт обходиться так само. Але немає впевненості, що не виникне інші “поломки”, які виллються “в копієчку”.

Важливо пам’ятати, що вікна ми купуємо на багато років, тому вибирати їх варто не тільки виходячи з ціни, рекомендується відвідати офіс компанії, подивитися на зразки виробів, і сертифікати (на віконний профіль, комплектуючі та скла), які обов’язково повинні бути там представлені.

Найкраще віддавати перевагу відомим компаніям, які мають власне виробництво і працюють на ринку пластикових вікон не менше 3 років. Однією з таких компаній є фабрика вікон «Віконда». Працюючи на ринку України і за її межами, понад 12 років, компанія виготовляє віконні та дверні конструкції, що відповідають всім вимогам «ДСТУ» (а за деякими показниками, наприклад енергоефективності та армуванню перевищують ці норми). Гарантія на вироби до 10 років, чи не це показово надійності і довговічності? Компанія «Віконда» піклується про своїх клієнтів, пропонуючи виключно сертифікований товар європейської якості, оскільки саме сертифікація – захищає покупців від недобросовісних виробників і забезпечує безпеку продукції, підтверджуючи показники її якості.

Крім того, всі майстри з монтажу та заміру, що працюють під торговою маркою «Віконда», використовують доброякісні матеріали і виконують монтажні роботи за затвердженою СНИП технології із застосуванням пароізоляційних стрічок та ін. В зв’язку з чим забезпечуються заявлені показники звукоізоляції, енергоефективності та механічної статики конструкцій і практично повністю виключаються проблеми, які можуть проявитися в результаті неграмотних монтажних робіт.

Ознаки «фірм-одноденок», що встановлюють вікна:
Віконні шахраї – зазвичай це так звані компанії «одноденки», що гастролюють по країні з дешевими пропозиціями. Давайте дізнаємося, що не звернутися в одну з них.

1. У фірми відсутня офіс.
«Фірми-одноденки», як правило, укладають договір з установки вікон на дому. Може це і зручно на перший погляд, однак якщо вам запропонували укласти угоди будинку, попередньо переконайтеся, що у підприємства є власний офіс. Будьте впевнені: вам ніхто не надасть послуги з гарантійного і сервісного обслуговування вікон, якщо договір буде укладено з фіктивною організацією.

2. Указан лише номер мобільного телефону.
Якщо в оголошенні вказано тільки номер мобільного телефону, то фірма не планує зміцнювати свої позиції на ринку. Чим більше контактних даних, – міський номер, сайт, гаряча лінія, тим серйозніше наміри фірми.
Уточніть, за яким додатковим номером телефону можна буде зателефонувати, якщо ви зіткнетеся з якими-небудь проблемами.

3. З вами працює один співробітник.
Якщо ви виявили, що один і той же чоловік здійснює прийом замовлень, завмер, доставку і монтаж вікон, то краще відразу відмовитися від послуг подібного підприємства, адже про сервісне обслуговування можна буде просто забути.

4. Цена знижена на 20% (і більше), в порівнянні з розцінками інших компаній.
Ваша перспектива – судові позови, пошук раптово зниклого відповідача. Ну а якщо ціна значно нижча, ніж у інших компаній, то ризик буде спочатку невиправданим.

5. Нет відгуків замовників
Компанія, що спеціалізується на установці вікон довгий час, обов’язково надасть вам все публічні матеріали, в тому числі і відгуки клієнтів.

Перш, ніж зупинити Ваш вибір на якій-небудь фірмі, що займається продажем вікон, постарайтеся отримати максимум інформації про неї. До найбільш значущих критеріїв зазвичай відносять:

• наявність стаціонарного офісу,
• популярність компанії
• тривалість присутності компанії на ринку (не менше 3-х років),
• рекомендації знайомих,
• професіоналізм співробітників,
• наявність сертифікатів
• терміни виготовлення,
• зміст гарантійних зобов’язань,
• документальне оформлення замовлення.

Не слід звертатися в сумнівні фірми, які знімають з себе будь-які зобов’язання перед покупцем після установки, і з’являються на початку теплого сезону, так би мовити з нізвідки.

Серйозно підходьте до вибору вікна, звертайтеся тільки у відомі, стабільні компанії, які зможуть Вам гарантувати якість своєї продукції, і тоді ваші вікна прослужать вам довго і якісно.
Бажаємо зробити правильний вибір і зробити вдалу покупку!

095 277-27-27 067 551-30-55 Viber / Whatsapp

г. Херсон, ул. Перекопская, 87

Пн - Пт : с 9:00 до 18:00 Сб-Вс : Выходной

e-mail: invakherson@gmail.com

электронная почта